O nás

Naša cestovná kancelária sa od roku 2015 špecializuje na organizáciu cyklozájazdov po Európe. Doteraz realizovala viac ako 20 cyklozájazdov v Rakúsku, Taliansku, Slovinsku, Nemecku, Švajčiarsku, Lichtensteinsku, či Chorvátsku. 

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, akým sa dajú stráviť dovolenkové dni. Nás fascinuje svet na dvoch kolesách, poháňaných silou vlastných svalov. Radi jazdíme na bicykli, a tak spoznávame svet. Spájame tak šport, spoznávanie, ochutnávanie a kolektívnu zábavu. S nami sa vyfotografujete pri šikmej veži v Pise, ochutnáte toskánske vínko z oblasti Chianti, či navštívite tajomného jaskynného tvora – macaráta v slovinskej jaskyni Predjama, alebo v neposlednom rade aj malebné UNESCO mestečká ako Hallstatt, či San Gimignano. Veríme, že dovolenka sa dá stráviť aj príjemne netradičnejšie, nielen na palube autobusu a na pešo, ale aj na bicykli. Bicykel prináša okrem športového zamerania aj bližší kontakt s okolitou krajinou, jej pamiatkami a obyvateľmi.  Naše jazdenie je vhodné pre športovo naladených turistov, nemusíte byť Peter Sagan, aby ste to s nami zvládli. Stačí mať chuť pridať sa a vychnutnať si netradičnejšiu dovolenku.  Aby sme spoznali čo najviac, disponujeme vlastným cykloprívesom, na ktorom môžeme viezť 38 bicyklov. To nám umožňuje prepraviť sa k tým najzaujímavejším miestam. 

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete svoj vytúžený cyklozájazd a zažijete spolu s nami nezabudnuteľné chvíle, na ktoré budete radi spomínať. 

Garančný list

V zmysle zákona o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov,  musí mať každá cestovná kancelária po celý čas predaja zájazdov uzavretú zmluvu zabezpečujúcu ochranu pre prípad úpadku.

Sme partnerským subjektom poisťovne Union a vieme zabezpečiť komplexné cestovné poistenie. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Na stiahnutie

Garančný list CK ZAINO